Automnenie
» » Реєстрація автомобіля: як проходить, скільки коштує
» » Реєстрація автомобіля: як проходить, скільки коштує

  Реєстрація автомобіля: як проходить, скільки коштує


  Реєстрація автомобіля: як проходить, скільки коштуєПроцедура реєстрації дійсно спростилася: платити комусь гроші за те, що тепер можна без зусиль зробити самому, просто-напросто не має сенсу.
  У 2012 році Кабмін кілька разів вносив зміни до Порядку реєстрації транспортних засобів з метою прискорити і здешевити процес оформлення машини. Щоб перевірити, чи дійсно поставити машину на облік стало простіше, InfoCar.ua відправив свого співробітника в київське МРЕО № 12 з завданням оформити на своє ім'я (причому, не за місцем реєстрації, чого не можна було робити раніше) тільки що куплений б / в автомобіль .

  ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Вступили в силу новые правила регистрации автомобилей

  Що змінилося

  Для реєстрації автомобіля вже не потрібно подавати документ про оцінку його вартості (для сплати 3% в Пенсійний фонд), тобто податок сплачується із суми, зазначеної в довідці-рахунку або договорі купівлі-продажу. Крім того, нові авто тепер не підлягають експертно-криміналістичної експертизі (перевірці на угон, перебивання номерів агрегатів та ін), а власники б / у авто мають право написати заяву і передоручити таку перевірку будь експерту, внесеному до Реєстру державних судових експертів.

  Якщо ТЗ раніше було зареєстровано не в Україні, в документах на автомобіль, виданих за кордоном, відмітка про зняття з обліку тепер не є обов'язковою. Якщо авто ввозиться в Україну в зв'язку з переїздом власника на ПМП або в якості отриманого за законом спадщини, надавати довідки з посольства іноземної держави про проживання там власника ТЗ та легальності реєстраційних документів, необхідності немає.

  З Порядку також було виключено пункт, в якому говорилося, що до отримання підтвердження підрозділами ДАІ з місця попередньої реєстрації власникам транспортних засобів видаються номерні знаки і тимчасовий реєстраційний талон, після закінчення терміну дії якого (три місяці) експлуатація ТЗ забороняється. Також із Закону Про дорожній рух видалили пункт, за яким мали заборгованості по штрафах могли в МРЕВ відмовити в реєстрації. Також не можуть відмовити тим, хто переобладнав машину (шляхом заміни кузова на кузов іншої марки, моделі, серії чи модифікації) або зробив її самостійно, хоча для цього буде потрібно пройти експертизу на відповідність технічним стандартам.

  Заметка: Большинство заказов суши надом как правило киевляне делают вечером в пятницу. Суши на заказ киев довольно популярны и пользуются среди молодежи большим успехом. Конкурентная цена и оперативность доставки являются определяющим фактором.

  І ще одне дуже важливе нововведення стосується тих, хто живе не там, де зареєстрований, що особливо актуально для Києва та обласних центрів. Тепер, купивши автомобіль, не треба гнати його за тією адресою, який записаний у паспорті. Досить приїхати найближчим МРЕВ, подати документи і отримати номерні знаки того регіону, де зареєстрований новий власник авто. Це стосується і заміни прав, але це тема для окремої розмови.

  Якщо ж, наприклад, покупець і продавець з одного регіону, то більше не потрібно знімати автомобіль з обліку і заново його реєструвати - достатньо лише написати заяву на пряму перереєстрацію ТЗ з одного власника на іншого із збереженням номерних знаків. Це і часу займе набагато менше, і обійдеться набагато дешевше.

  Перевірка боєм

  Перш, ніж відправитися в МРЕВ, журналіст зателефонував за телефоном гарячої лінії столичного ДАІ, щоб з'ясувати, в яких конкретно МРЕВ Києва на сьогоднішній день можна поставити авто на облік іногородньому громадянину. Відповів повідомив: «Реально - не знаю, тому що час від часу надходять скарги, а по папері - в МРЕВ № 3, 12 і 13». Примітно, що до 1 серпня керівництво ДАІ обіцяло налагодити роботу за принципом єдиного вікна у всіх МРЕВ столиці, а до 1 січня 2013 року - по всій Україні. Втім, для нас це не принципово. Відхилення від термінів, в будь-якому випадку, краще, ніж тотальне бездіяльність.

  Що потрібно взяти з собою для поїздки в МРЕВ на реєстрацію:

  - документ, що підтверджує законність покупки автомобіля (довідка-рахунок або нотаріальний договір купівлі-продажу)
  - паспорт та ідентифікаційний код нового власника
  - транзитні номери (червоні), отримані при знятті автомобіля з обліку або при виписці довідки-рахунок
  - старий техпаспорт і виписку про зняття автомобіля з обліку (облікову картку).

  Реєстрація автомобіля: як проходить, скільки коштує

  Зверніть увагу, що якщо техпаспорт старого зразка (ламінований), то він повинен бути розрізаним, з відповідною відміткою ДАІ про зняття автомобіля з обліку всередині самого документа. Якщо ж техпаспорт нового зразка (пластиковий), він повинен бути з надрізати куточком, а до нього повинна додаватися облікова картка (на звичайному аркуші паперу) з печаткою МРЕВ, який знімав автомобіль з обліку.

  За бажанням, в новий техпаспорт можна вписати двох близьких родичів, які матимуть право на керування Вашим автомобілем. Для цього потрібно написати відповідну заяву, додавши до неї копії паспортів тих, кого ви вказуєте. Якщо ж є бажання і необхідність довірити ТС більше, ніж двом особам, їх теж можна вказати в заяві, проте вони отримають лише тимчасові реєстраційні талони.

  На подив, черг у віконцях прийому документів не було, незважаючи на те, що експеримент проходив у суботу. На питання про те, що і в якій послідовності робити, співробітник МРЕВ дав досить докладні інструкції (а головне - не відмовив у постановці на облік не за місцем реєстрації). Заповнюємо бланк заяви про проведення комплексного дослідження транспортного засобу і вирушаємо в касу. Ціни на послуги МРЕО дійсно знизилися, а деякі з обов'язкових платежів і зовсім зникли:

  Спецпродукція для реєстрації автомобіля

  - бланк свідоцтва про реєстрацію - 185,63 грн.
  - державний номерний знак, 1 шт. - 126,56 грн.

  Послуги ДАІ з реєстрації автомобіля

  - для транспортних засобів іноземного виробництва - 190,15 грн.
  - для транспортних засобів вітчизняного виробництва і країн СНД - 152,63 грн.
  - друк акту експерта-криміналіста - 54,36 грн.

  Разом:

  - 683,26 грн. (Для автомобіля іноземного виробництва);
  - 645,75 грн. (Для автомобіля вітчизняного виробництва);
  - податок до Пенсійного фонду в розмірі 3% від вартості автомобіля, згідно з довідкою-рахунок;
  - комісія банку за внесення платежів від фізичних осіб (трохи більше 30 грн).

  Реєстрація автомобіля: як проходить, скільки коштує
   
  Оплативши послуги і податок, шукаємо експерта-криміналіста, щоб він звірив номери кузова та двигуна. Потім забираємо акт, віддаємо пакет документів для складання заяви на реєстрацію транспортного засобу ... і все! Тепер можна підходити до віконця з написом Прийом документів і чекати, коли вам видадуть нові номери і техпаспорт.
   
  Транзитні номери (червоні), само собою, потрібно буде здати. Так що краще заздалегідь подумайте над тим, як їх швидко і легко зняти, щоб при цьому ще й не забруднитися. Для цієї мети можна взяти з собою ганчірку або серветки. Вони також стануть в нагоді і для того, щоб протерти номери двигуна і кузова перед їх оглядом експертом.
   
  Всього ж вищезгадані процедури зайняли близько трьох з половиною годин, тобто можна з упевненістю констатувати, що процес реєстрації авто насправді став простіше і швидше. Правда, без ложки дьогтю все ж не обійшлося. Справа в тому, що дані про постановку авто на облік за місцем реєстрації власника і для іногородніх громадян вносяться в різні програми. І якщо в першому випадку ніяких проблем немає, то у другому - є. Поки система не налагоджена, вона дає збої. У всякому разі, журналістам, маючи на руках всі документи, завершити процес реєстрації вдалося лише на третій день.
   
  До речі, на їхніх очах кілька людей перереєстрували автомобіль безпосередньо з одного власника на іншого. Отже, ця процедура теж працює. Головне тепер, щоб нові правила безперебійно запрацювали у всіх без виключення МРЕВ України.
   
  Реєстрація автомобіля: як проходить, скільки коштує

  Зазначимо, що нещодавно депутати скасували збір до Пенсійного фонду при перереєстрації транспортних засобів, однак ввели диференційовану ставку для тих, купує нову машину, в залежності від ціни моделі (від 3 до 5% від її вартості). Вступити в силу це нововведення повинно в середині листопада 2012 року.
   
  Наостанок хотілося б звернути увагу читачів на той факт, що, за великим рахунком, необхідність в «бігунках», яких навколо будь-якого МРЕВ завжди було і є багато, відпала. Процедура реєстрації автомобіля стала настільки простіше, що платити комусь гроші за те, що можна без зусиль зробити самому, просто-напросто не має сенсу.

  За материалами Инфокар.юа
  скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатно

  Похожие новости
 • В Києві за незаконне заволодіння автомобілем Mercedes-Benz затримано трьох чоловіків
 • Адреналіновий спорткар Toyota GT86
 • СТО Автогарант Моторс
 • Інформація ДАІ про порушення правил дорожнього руху в столиці 22-23.09.2012
 • Европротокол в Украине. Стоит ли радоваться? (ВИДЕО)

 • Комментарии


  1. така ситуація, авто тернопільської реєстрації, проживаю у Володимирі-Волинському, хочу реєструвати авто на себе, щоб була волинська реєстрація, чи потрібно мені їхати у Тернопіль?  2. От і я думаю, в мене ідентична ситуація, тільки наоборот. Реєстрація волинська, а машина по довіреності. Потрібно чи не потрібно їхати на Волинь?Чи я можу сам поїхати в наше МРЕО і перереєструвати її.  3. В мене така сама ситуацыія,авто реэстроване в Яворівську а я живу в Хирові в СтароСамбірськім районі \ чи потрібно їхати туда щоб зняти машину з реєстрації і пере єструвати в наш район/  4. Я так понимаю, в самом последнем абзаце как раз таки вся соль и изложена ;)  5. какуууккккеееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееее  6. Слушайте, давайте махнем в ближайшие выходные за город и там все это обсудим. Вы ведь из Москвы?  7. дом из бруса,
   Ні, кацапчику  8. Поздравляю, мне кажется это великолепная мысль  9. Только что из МРЭО,нач.Цюрупинского МРЭО Херсонской области ,запросил 1200 грн,только за то что снимут с учета машину,которая зарегестрирована в Донецкой области,от меня 420 км туда и столько же обратно,а о постановке на учет человеку из Одесской области он и слышать не хочет,сказки все это,говорит,не реально...Так что все как всегда-Киев-отдельное государство,а глубинка-полный бандитский беспредел!  10. Волнуюсь ))  11. не треба нікуди їхати зняти з учоту можна на місці проживання треба знати докого звернутися документи відсилають факсом-поштою термін процидури максимум дві доби  12. Где то я это уже видел  13. Спасибо. Прочитал с интересом, и вообще полезный у Вас блог  14. Очень понравилось, даже не ожидала.  15. Дійсно така ціна у МРЕВ на реєстрацію ???)  16. Ваш сайт в опере не очень то корректно показывается  17. Д.д. авто заререєстровано у Львові, знімаю в Ужгороді вже з 14 березня і до сьогодні ще не маю транзитних номерів. Куди звонити щоб це все пришвидшити?  18. Викладую свою історію про перереєстрацію авто.
   Авто марки рено симбол купив у Франківську і вирішив переоформити на себе оскільки генеральне доручення було дано лише на три роки.
   Зібравши необхідні документи техпаспорт, генеральне доручення , паспорт громадянина та ідентифікаційний код. Приїхав у пятницую 12 грудня зранку і направився до кабінету 11 Обласного ДАЇ в Закарпатській області. Там прийнями від мене документи і видали заяву про зняття авто з обліку. Після цього інспектор перевіривши огляд авто і направив мене до експерта криміналіста. Але тут все пішло не так. Експерт-криміналіст робив вигляд що зайнятий і саботував огляд авто. коли мене нерви здали до різко висловився на його адресу. Тоді діло пішло крок уперед. Після огляду він повинен мені видати висновок на спеціальному бланку, це також зайняло годину. Після цього Ці всі папери потрібно здати на 3 поверсі у віконечко де ще повинні пробити авто чи не в заставі, не в угоні. Оскільки авто моє зареєстроване в Франківську то сказа мені прийде результат аж у середу після обіду. Тоді невагаючись пішов у кабінет начальника Микола Іванович ДАН. Розповівши свою ситуацію дав причухана на третьому поверсі і результати були вже через годину. Після цього я проплатив всі рахунки для зняття авто (це 410 грн) мене вийщо . Здав Попередні номери І видали червоні. Оскільки це було у 17.30 год. пішов навпроти є експертна оцінка яка видається за 10 хв. але за 1200 грн. Це перший день.
   Наступний день. Прибув до ДАІ о 8.300 год. оскільки працюють з 9.00. Далі все пішло як цього вимагає закон. Подав заяву на реєстрацію, швидко відбувся огляд експерта, проплатив послуги реєстраці (470) грн. і зногву на 3-й поверх у віконечко здав документи і через годину (10.00 год.) видали мені постійні номери.
   Висновок: якщо з ними поступити нагло бо цього потребує час то все окий. Оскільки вони тягнуть час для того щоб дати їм бабло на лапу. З ними треба робити кіпіш і вони бачатьщо ти їх небоїшся тоді зроблять за два дні, якщо ні то товга тяганина.... ось така історія.  19. I have a query: how lengthy did it take you to master all these skills and software? Whether you’re migrating the nation over or over the road, the way to planning an effective move is to have of your ducks in succession; this incorporates an arrangement for your pet. Visions of darkrooms and sterile-looking studios filled with all types of inexplicable mechanical equipment, where rolls of film negatives are poured over and scrutinized by serious-looking people, then diced, sliced and spliced back together, somewhat completes the overall mental picture. You've come back to yourself over and over, rather than try to deny or escape this challenge that may be hard to describe at first. More and more artists are inspired and enjoy the creative challenge of capturing their experiences about wildlife. This article will provide some tips to help you overcome this challenge and get back on track. You will get each and every painting in bright industrial colors. Wildlife painting is one of the common form of art.

   Visit site: http://v.ht/yKLc

   http://v.ht/pj1I
   http://v.ht/xDab
   http://v.ht/fUL0
   http://v.ht/RmvB
   http://v.ht/CDcy  20. You understand your wife better than anyone. So what practical use would there be? For a completely contrived example, maybe you want to create a new version of people2.txt called people3.txt that uses pipe characters to separate the fields. Example, if the correct chord should be G7 and instead the chord is listed simply as G, well that's a minor offense and you could say it's a "9" in terms of accuracy. Especially if you use the open position chord. I'm going to use this idea to decorate for the next winter party I have. A few volunteers within the office can be entrusted with different responsibilities to prepare for the party. If you can get any other people in on it too, that would definitely help. Besides that, the Wolverine boots have the ability to help you reduce the scent from your feet, with its super scent technology. Then again, things dont always have to be this way.

   Visit site: http://v.ht/yKLc

   http://v.ht/pj1I
   http://v.ht/xDab
   http://v.ht/fUL0
   http://v.ht/RmvB
   http://v.ht/CDcy

  Добавить комментарий

  Запрещено использовать не нормативную лексику, оскорбление других пользователей данного сайта, активные ссылки на сторонние сайты, реклама в комментариях.

Фото новости
Реклама
Событие дня
Новые статьи
15 апреля В Польшу на автомобиле из Украины

08 апреля Обслуживание кондиционера автомобиля в преддверии лета. Советы эксперта

25 марта Автомобилист и сантехнические работы вещи несовместимые

Топ новости